Doğaya saygıyla davranan
lüks güzellik çizgisi...

Kendimizi önemsemek ve doğaya karşı daha duyarlı olmak için zengin ve yüksek sosyal sınıfa dahil olmak zorunda değiliz. İşte bu felsefem, 17 yılı aşkın süredir saçlarımız ve yaşadığımız ortam için HC'yi oluşturmamda bana yol gösteren esas güç olmuştur.

Başka bir deyişle HC; Doğaya saygıyla davranan lüks güzellik çizgisini oluşturmaya olan güçlü isteğimden meydana gelmiştir.

Düşünün; sadece bir vücudumuz ve bir dünyamız var. Neden her ikisine de en üst derecede dikkat ve itina ile davranmayalım?

20 seneyi aşan meslek hayatımın hiçbir bölümünde sentetik ve kimsayal bakım ürünlerine ilgi duymadım. Alternatif sunulduğu takdirde, diğer insanların da aynı düşüncede olduğuna inanıyorum.

Doğal ve bitkisel ürünler, çevresel faktörler için daha çok işe yaradığı ve daha güvenli olduğu sürece NEDEN sentetik ürünleri kullanalım ki?

17 yıl önce kendi saçlarımdaki sorunları ortadan kaldırmak için uzun araştırmalar sonucu bulmuş olduğum bir formül, şu an HC markası altında birçok muhteşem ürün ortaya çıkardı.

Şu an sizlere HC CARE'i büyük bir gurur ve mutlulukla paylaşıyorum...

Ecz. Ersan ERCAN

ERC Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları
Yönetim Kurulu Başkanı