HC Aha %10 - Bha %2 Peeling Serumu, Cilt Tonu Eşitleyici, Canlandırıcı - 30 ml.

HC Aha %10 - Bha %2 Peeling Serumu, Cilt Tonu Eşitleyici, Canlandırıcı - 30 ml.

Ürün Kodu: 80289
289 TL.
Ürün Özellikleri

HC AHA-BHA Serum, %10 Alfa Hidroksi Asit ve %2 Beta Hidroksi Asit içeren bir peeling solüsyonudur. İçerdiği AHA’lar ile ölü deriyi uzaklaştırarak, cildinizin soyulmasına yardımcı olur. BHA ajanlar, gözenek kanallarına derinlemesine nüfus ederek tıkanıklıkları gidermeyi ve sıkılaştırıcı etkiyi destekler. Diğer ürünlerin etkinliği artırır. Daha aydınlık, pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur.

Ürün içinde kullanılan AHA’lar: Glikolik Asit, Laktik Asit, Sitrik Asit, Tartarik Asit, Malik Asit. 

Ürün İçeriği

Aqua, Glycolic Acid, Pentylene Glycol, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Ethoxydiglycol, Salicylic Acid, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Citric Acid, Tartaric Acid, Malic Acid, Pyrus Malus Fruit Extract, Vitis Vinifera Leaf Extract, Citrus Medica Limonum Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Extract, Saccharum Officinarum Extract, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid,Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine.

Kullanım Şekli

Cildinizi uygun bir temizleyici ile temizledikten sonra iyice kurulanmış cilde göz çevresi hariç gündüz veya gece rutininde nazikçe uygulayınız. 10 dakika bekleterek bol su ile durulayınız. Uygulama arası en az 3 gün olmak üzere, haftada 2 kez kullanılması önerilir.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. Gün içerisinde mutlaka güneş koruyucu ve UV ışınlarına karşı destekleyici ürünler kullanınız. Kullanım öncesi bilek içerisinde test ediniz.