HC Yaşlanma Karşıtı 3'lü Cilt Bakım Seti - Avantajlı Fiyat thumb
HC Yaşlanma Karşıtı 3'lü Cilt Bakım Seti - Avantajlı Fiyat thumb
HC Yaşlanma Karşıtı 3'lü Cilt Bakım Seti - Avantajlı Fiyat thumb

HC Yaşlanma Karşıtı 3'lü Cilt Bakım Seti - Avantajlı Fiyat

Ürün Kodu: AG1-91012

Age Defense Krem, Resveratrol Serum ve El Kremi'nden oluşan 3'lü Set

861 TL.
861 TL. 744 TL.

Kullanıcı Yorumları

Kupkuru ellere birebir.
 Merve Duman

Bayılıyorum bu el kremine. Annemle çoktan bitirdik. Kupkuru ellere birebir. Çok iyi nemlendiriyor ve uzun sürüyor, çok hızlı emiliyor, yağlı his olmuyor. Herkes sever yani. Kokusu da çok hoş.

Teşekkürler...
 Gülcan Çolak

Yaklaşık bir seneyi geçti sizi keşfedeli. Kız arkadaşlarıma da önerip aldırdım, hepsi beğendi. herşey için çok teşekkür ederim hc care.

Memnunum
 Sinem Yazıcı

Ben yaklaşık üç aydır kullanıyorum ve gayet memnunum

İnanılmaz bir yumuşaklık ve nem sağlıyor.
 Yağmur Gedik

Benim en sevdiğim marka @hccare Bu yenileyici el kremini size gönülden öneririm. Dibine geldim zaten. Tabi bitince kesip içinde kalanları kullanmaya devam edeceğim. Sizlere de tavsiye ederim. İnanılmaz bir yumuşaklık ve nem sağlıyor. Saatlerce suda kalsa bile eliniz o nem o yumuşaklık gitmiyor. Özellikle kış aylarında çatlaklara soğukların verdiği zedelere karşı bire bir.

Gerçekten başarılı bir ürün
 Ebru Tunçer

Kremin ambalajı bile çok şık tasarlanmış şeffaf kapağın altında kavanozlardaki sistemin aksine pompalı bir sistem yapmışlar böylelikle hem daha hijyenik bir kullanım sağlıyor hem de daha pratik. Kremin dokusunu ve yoğunluğu cilde sürdüğüm anda yarattığı hissi çok sevdim. Anti aging kremler daha önce hiç denemediğim için önyargılıydım ama bu kremle sanırım sevmeye başlıyorum.

Tüm Yorumları Göster  (5)
Ürün Özellikleri

Age-Defense Krem, Yüz Temizleyici (Jel, Köpük, Süt veya Tonik), Peeling ve Bio-Active Krem'den oluşan 4'lü Set

HC AGE-DEFENSE YAŞLANMA KARŞITI KREM

HC Age Defense Krem, cildi en yaygın yaşlanma belirtilerine karşı korur ve zamanın ciltteki yıpratıcı etkisini görünür şekilde azaltır. Cildin parlaklığını, sıkılığını ve esnekliğini artırırken uzun süren nemlendirme sağlamayı ve cilt bariyerini güçlendirmeyi destekler. Kırışıklık karşıtı ve yenileyici peptitler, antioksidanlar, vitaminler ve bitki özleri ile formüle edilmiştir.

HC ANTI-WRINKLE SERUM HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

HC YÜZ TEMİZLEME SÜTÜ

HC Purifying Milk Cleanser, cildi hassas nem dengesine zarar vermeden nazikçe temizler, makyajı arındırır. Güçlü antioksidan içeriği sayesinde, cildi hasarlara karşı korumayı destekler. Temiz, beslenmiş ve rahatlamış bir cilt yüzeyi sağlarken gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltarak cildi daha genç ve ışıltılı tutmak üzere özel olarak formüle edilmiştir.

HC YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

HC Brightening Foam Cleanser, yağ, makyaj ve kiri temizlerken cildin canlı ve yumuşak kalmasına yardımcı olur. Cildin doğal nem seviyesini korumak, daha az yağlı ve parlak bir görünüm almasına yardımcı olmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Ciltteki fazla yağı arındırarak, temizleme sonrası kullanacağınız nemlendiricilerin etkisini artırmayı destekler. Gün içerisinde istenilen sıklıkta kullanılabilir.

HC CİLT TEMİZLEME JELİ

HC Purifying Gel Cleanser, sabun içermeyen temizleyiciler sayesinde cildin doğal nem dengesine zarar vermeden, yağ, makyaj ve diğer kirleri temizler. Aktif içeriği, gözeneklere derinlemesine nüfuz ederek uzun süre boyunca ferah ve nefes alan cilt yüzeyi oluşturulmasına yardımcı olur.

HC BALANCING TONIC

NORMALDEN YAĞLIYA CİLTLER İÇİN

HC Balancing Tonic Cleanser, cildi kurutmadan derinlemesine temizler. Cilt yüzeyini yumuşatırken, gözeneklerin temizlenmesine ve aşırı yağ salınımının önlenmesine yardımcı olur. Makyaj ve temizleme ürünlerinin kalıntılarını uzaklaştırır. Cildin yağ ve nem dengesini koruyarak arınmasını ve canlanmasını destekler. Sonrasında kullanılan diğer cilt bakım ürünlerinin etkisini güçlendirmeye yardımcı olur.

HC REJUVENATING TONIC

KURU ve HASSAS CİLTLER İÇİN

HC Rejuvenating Tonic Cleanser, cildi kurutmadan derinlemesine temizler. Cilt yüzeyini yumuşatırken, gözeneklerin temizlenmesine ve aşırı yağ salınımının önlenmesine yardımcı olur. Makyaj ve temizleme ürünlerinin kalıntılarını uzaklaştırır. Cildin yağ ve nem dengesine zarar vermeden arınmasını ve canlanmasını destekler. Sonrasında kullanılan diğer cilt bakım ürünlerinin etkisini güçlendirmeye yardımcı olur.

HC PEELING JEL

HC Lightening Peeling Cleanser, sabun içermeyen temizleyiciler ve hassas ovucu ajanlar yardımıyla cilt görünümünü canlandırmayı destekler. Nemlendirici formülü, cilde ferah, pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

HC BIO-ACTIVE YOĞUN NEMLENDİRİCİ KREM

Biyolojik nemlendirici aktivatörler ve bitki özleri sayesinde, cildin gün boyu devam eden nem ihtiyacını sağlamaya ve yıpratıcı etkileri azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki doğal nemlendiriciler ve yenileyici aktif bileşenler cildin doğal görünümünü korumayı destekler.