HC Anti-Wrinkle Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu - 30 ml. thumb
HC Anti-Wrinkle Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu - 30 ml. thumb

HC Anti-Wrinkle Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu - 30 ml.

Ürün Kodu: 80364

Türkiye'nin ilk %15 Argireline içeren, Matrixyl 3000 ve Yeniden Diriliş Bitkisi ile güçlendirilmiş kırışıklık karşıtı bakım serumu. - 30 ml.

459 TL.

Kullanıcı Yorumları

Bana kesinlikle iyi geldi, vaadlerini yerine getiriyor.
 Gökçe Bağtır

Hc Anti Wrinkle Serumu kış dönemi boyunca bazı günler sadece gündüz, bazı günler de gündüz ve gece günde iki kere kullandım. Çok ilginç ki kullanmaya başladığımın ikinci günü etkisini fark ettim. Yüzüm her zamankinden daha aydınlık görünüyordu ve renk bütünlüğü vardı. Annem de fark etti, cildimin ışıl ışıl ve diri göründüğünü söyledi. Üç ay kullandım. Artık diplerinde ama en az bir hafta daha kullanırım. Bu süreçte; Mimik çizgim ve alnımın ortasındaki çizgi yarı yarıya yumuşadı. Cildim hep berrak ve parlak kaldı, kırmızılıklarım ortaya çıkmadı. Hiç kuruluk yaşamadım. Kullandığım dönem havanın en sert olduğu dönemdi sonuçta ve ben kış ayında muhakkak yüzümde pullanma yaşarım bu sene yaşamadım. Kullanırken arada zaman verip kullanmadığım oldu, etkisinin hemen yok olup olmadığını gözlemlemek istedim. Bir hafta boyunca hem serumu hem diğer cilt bakım ürünlerini kestim yine de kuruluk yaşamadım, çizgilerim belirginleşmedi. Bana kesinlikle iyi geldi, vaadlerini yerine getiriyor. Mükemmel bir paketlemeyle ve içinde serum hakkında her türlü bilgiyi bulabileceğimiz kitapçığıyla beraber geliyor.

Kazayağı bölgesinde gözle görülür bir sıkılık ve çizgilerde azalma gözlemledim.
 Gözde İlter

Hc Care'in daha önce birçok saç ürününü denemiş ve memnun kalmıştım. Aralarında dönem dönem alıp kullandığım güzel ürünleri var. Cilt ürünlerini de çıkardığında kesinlikle iyidir diye düşünmüştüm. Sabah akşam temizlenmiş cildime tek başına uyguladığımda yaz aylarında bana yeterli nemliliği sağlasa da bu yapı kış ve bahar aylarında nemlendirme amaçlı tek başına yeterli olmayabilir. Kullandığım dönemde HC Anti-Wrinkle Krem ile birlikte uygulamayı tercih ettim. Serum özellikle kazayağı bölgesinde gözle görülür bir etki yarattı. Alnımda ve kazayağı dışındaki bölgelerde çizgilenme olmadığı için daha derin çizgilerdeki etkisini gözlem şansım olmadı. Serumu düzenli kullandığım dönemde cildimde etkili bir nemlilik (yağlanma değil, ürün hiçbir şekilde yağlanma yapmıyor), aydınlık bir görünüm, sağlıklı bir cilt, kazayağı bölgesinde gözle görülür bir sıkılık ve çizgilerde azalma gözlemledim. Gelelim bir tasiye ve eleştiriye. Ürün yarı saydam kıvamda olduğu için damlalık formunda kullanıma pek uygun değil. Çünkü damlalıkla ürün almaya çalışsanızda borusunun etrafında bol miktarda ürün olduğundan damlalığın ucundakini kullanmak yerine boru etrafındakileri yüzüme sürüp kapağı kapatıyordum. Bu da ürünün streril şekilde kullanımına engeldi bence. Bildiğim kadarı ile ürünün ambalajı pompalı sistem olacak şekilde yenilenmiş.

Her yönüyle benden artı almayı başardı diyebilirim.
 Gonca Küçük

HC Care ürünlerini çok başarılı buluyorum, kullandığım elimde olan 3 ürünüde gönül rahatlığı ile kullanıp, sonucunu görebildiğim ürünler. Damlalıklı olması fazla alımın önüne geçmesi açısından çok iyi düşünülmüş bir artı. Ciltte yayımı rahat, elinizi çabuk tutmanızda fayda var zira çok çabuk cilt tarafından emiliyor. Ciltte yağlı bir his yada rahatsız edici bir hissiyat bırakmıyor. Özellikle göz altı ince çizgiler ve göz pınarına doğru oluşan buruşuk görünümü gözle görülür derece aza indirgedi bu çok net. Kaz ayaklarımın daha yumuşadığını gözlemledim. Eskisinden daha az göze çarptığını hissediyorum. Çok şık kadife bir kutuda satılıyor bu serum, her yönüyle benden artı almayı başardı diyebilirim, hem göze hemde cilde hitap :) Serumun en sevdiği özelliklerinden biri de misler gibi olan kokusu. Çiçeksi, hafifi çok hoş bir kokusu var, asla rahatsız edici boyutta değil , koku hassasiyeti olanlar tereddüt etmesinler derim. Benim bittikçe almayı düşündüğüm ürünlerimden biri oldu, özellikle artık yaşlanma karşıtı ürünler kullanmaya başlamışken güvenilir markalara ve başarılı ürünlere oldukça fazla ihtiyacım var. Sizlere de HC Care ürünlerine hala denememiş olanlarınız varsa bir şans vermenizi öneririm.

Denemenizi tavsiye ediyorum.
 Esra Hanedan

Son bir haftadır düzenli olarak sabah ve akşam uygulama yapıyorum. Bu serum ince kırışıklıkların giderilmesinde etkili olduğu gibi cildin nemlenmesi için de etkili. Öncelikle cildimin bu soğuk havalarda nemlenmesine çok etkisi oldu. Çünkü kuruya dönük cildin sürekli nemli olduğunda daha sağlıklı bir görüntü sağlıyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullandığım için cildimin yumuşadığını daha iyi fark edebiliyorum. Kırışıklık konusunda henüz tam bir etki göremiyorum. Çünkü normalde 56 gün boyunca kullanmak gerekiyor. Neden 56 gün, çünkü cildin hücre yenilemesi 56 günde bir oluyor. Bu yüzden kullanmaya devam edeceğim. HC Care Anti-Wrinkle Serum şimdilik cilt ihtiyacımı karşılıyor gibi. Özellikle cildin yoğun nemlenmesine ihtiyaç duyanlar için tercih edilecek olan serumlardan biri. Ambalaj olarak pompalı cam ambalaj kullanılması ürünün hem kalitesini hem de korunmasını sağlıyor. Kullanım kolaylığı da cabası tabiki. Cildinizin hızla toparlanmasını ve cildiniz için geleceğe yatırım yapmak isterseniz mutlaka kullanmanızı önerebileceğim serumlar arasında yerini aldı.

Kesinlikle cildimde toparlanmaya sebep oldu
 Nihal Yeşiltaç Oran

Ambalajı bir harika, tek taş mı çıkacak acaba içinden dedim açarken :)) Başlangıçtan şişe yarıya inene kadar kullandıktan sonra, arkadaşlarımla ciltteki tazelenmeyi fark ettik. Ben hemen gecenin bir yarısı, online olan snapchat takipçilerimle birlikte ürün hakkında konuşa konuşa ikinci şişeyi sipariş verdim, ciddi anlamda ümitlendim çünkü. Düzenli kullanmaya devam ettim. Bazı zamanlar sadece akşamları kullansam da, çoğunlukla günde iki defa temizlenmiş cildime uyguladım. İlk zamanlar nemlendirmesi de gayet yeterli geldi, yani ardından farklı bir nemlendirici kullanmasam da olurdu. Ancak cilt ürüne alışınca uygulamadan yaklaşık 5 dakika kadar sonra nemlendiricimi de uyguladım. Şimdi ikinci serum da bitmek üzere, yenisini almadım bekleyeceğim. Neden mi? Cildimin tazelendiğini görüyorum bu bir. İkincisi kesinlikle cildimde toparlanmaya sebep oldu, özellikle yüz ovali dediğimiz kısım. Dudak kenarındaki (sol tarafta) yıllardır var olan mimik çizgimin sert ve keskin görüntüsü hafifledi. Serumdan çok memnun kaldım. Şimdi bekleyeceğim, bakalım kullanmayı kesince o güzel araba bal kabağına dönüşecek mi? Bir süre geçtikten sonra yazıyı güncelleyerek o durumu da paylaşacağım sizinle.

İyi ki de kullanmışım diyorum.
 Lerzan Kara

Öncelikle ürünün ambalajı bile çok özenli. Serumun cildimize süreceğimiz kısmı ise cam. Bøtoks alternatifi olarak üretilen bu serumun kokusunu çok beğendim. Daha önce başka markalarda serum deneyimlerim olmuştu ve hiç güzel kokulu bir seruma rastlamamıştım HC Care bu konuda bile tam not aldı benden. Çünkü genellikle yatarken kullandığım serumun kokusu kötü olduğu zaman kullanmak içimden gelmiyordu. Oysa HC Care Anti Wrinkle Serumda gece nemlendirici sürer gibi sürüyorum ve o hafif kokusu çok iyi geliyor. Parfümlü kremler bazen bana alerji yapabilirken bu serumda o sıkıntım da olmadı. Kırışıklık karşıtı serumu nisan ayında kullanmaya başladım ve açıkçası mucize beklemiyordum ama şampuanları ve saç bakım kremleri bu kadar iyi ise sanırım cilt bakım ürünleri de iyidir diyordum. Gelelim yorumlarıma kullanmaya başladığımdan beri cildimde aydınlanma arttı. Güneş lekelerime iyi geldi gerçi şunu söylemeden geçemeyeceğim bu serum ile birlikte düzenli olmasa da HC Care Age Defense ürününü de kullandım. Eski tanıdıklarım bile cildin daha bir aydınlık ve canlı gözüküyor derken yeni tanıdıklarım gerçekten 40 yaşında mısınız ? hiç kırışıklığınız yok dediler. Cildimde zaten çok aşırı kırışıklığım yoktu ama alın bölgesi ve kaz ayaklarıma (özellikle yaş ilerlediği için) önlem almanın tam zamanı diye düşündüğüm için başlamıştım . İyi ki de kullanmışım diyorum. Ben şimdi ilk kutu serumumu bitirdim ve ikinci kutumu kullanmaya devam ediyorum çünkü hem çok iyi nemlendiriyor hem aydınlık ve dinç bir görüntü veriyor. Hem de ileri ki yaşlarda da sağlıklı gözüken bir cildi garantilemiş oluyorum.

Tüm Yorumları Göster  (10)
Ürün Özellikleri

KIRIŞIKLIK ve YAŞLANMA BELİRTİLERİNE KARŞI CİLDİNİZDE YOĞUN BİR BAKIM

HC Anti-Wrinkle Serum, Argireline, Matrixyl 3000, Hyaluronic Asit, Yeniden Diriliş Bitkisi, Vitamin C ve Vitamin E gibi doğal aktif bileşenler ve peptitler ile kırışıklık karşıtı bakım sağlamak üzere geliştirilmiştir.

%15 ARGIRELINE

Yapılan çalışmalar sonucu uzmanlar, kırışıklık karşıtı kozmetik ürünler için en az %10'luk konsantrasyon oranı önermektedir. Türkiye'de ilk ve tek olarak, sadece HC Anti-Wrinkle Serum %15 oranında Argireline içerir.

Aktif Bileşenler

ARGIRELINE

Argireline, mimik hareketleri sonucu oluşabilecek kırışıklık oluşumunu minimize etmek üzere, nobel ödüllü biyokimyacı Dr. Martin Rodbell tarafından geliştirilmiş bir peptittir.


YENİDEN DİRİLİŞ BİTKİSİ

Kurak bölgelerde yıllarca metabolik faaliyeti görülmezken, ilk yağmurda canlanıp çiçek açan olağanüstü bitki ve onun dirilme tesisi olarak adlandırılan bileşeni Glycoin® natural.


MATRIXYL™ 3000

Kozmetik sektörünün en önemli etkinliği olan In‐Cosmetics'de "Son 25 Yılın En Yenilikçi Ürünü" ödülünü kazanmış, yaşlanma ve kırışıklık karşıtı bir peptit kompleksidir.


DAYMOIST CLR™

Bitki kökenli aktiflerden (hidrolize mısır nişastası ve pancar ekstraktı) oluşan benzersiz bir komplekstir. Cilt üzerinde anında ve uzun süreli nemlendirme sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.


HYALURONIC ACID

Su tutma ve nemlendirme özelliğiyle cildi esnek ve pürüzsüz tutmayı destekler, yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Doğanın güçlü su mıknatıslarından biri olarak bilinmektedir.


VITAMIN C & E

C ve E Vitaminleri, çevresel etkenlerin neden olduğu yaşlanma belirtilerine karşı savaşmaya ve daha aydınlık bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olan doğal bileşenlerdir.

Yeniden Diriliş Bitkisi Nedir?

Yeniden diriliş bitkisi, tek bir damla su olmadan uzun süre hayatta kalabilmek için eşsiz ve büyüleyici bir kabiliyete sahiptir. Bu süre Sahra Çölü'nde 100 yılı bulabilir. Bu süre zarfında diriliş bitkisi tamamen kurur ve yaşadığına dair herhangi bir belirti göremezsiniz. Bitkinin yaprakları küçülür, solmuş ve ölü görünür. Ancak görünüşler aldatıcıdır; her seferinde yağmurlar başlar başlamaz bitki adına yakışır şekilde yeniden canlanır. Yağmurlar durduktan sonra, tekrar kurur ve bir sonraki diriliş mucizesini bekler.

HC Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı ürünlerde kullanılan Glycoin® natural, yeniden diriliş bitkisinin büyüleyici varlığını ve hayatta kalma stratejisini sağlayan yapı taşıdır. Tam kuruma sırasında, Glycoin® natural bitkinin yapısını hasara karşı korur. Yağmurlar geldiğinde bir enerji yükseltici görevi görür ve bitkinin yeniden yeşillenmesini etkinleştirir.

Ürün İçeriği

Aqua, Glycerin, Ethyl Ascorbic Acid (Vitamin C), Sodium Acrylates Copolymer, Acetyl Hexapeptide-8 (Argireline), Hyaluronic Acid, Glyceryl Glucoside (Natural Glycoin), Dimethicone, Sodium PCA, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20,Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrolyzed Corn Starch, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Stearate , Lecithin , Behenyl Alcohol , Glycine Soja (Soybean) Sterols, Cyclopenthasiloxane, Dimethiconol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Hamamelis Virgiana Leaf Extract, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Phytate, D-Limonene, Linalool.

Kullanım Şekli

Kullanım öncesi uygun ürünlerle cilt temizliğini yapınız. Damlalığın üst ucunda yer alan tutacak kısmını basarak sıkıştırın ve cam pipet ürün içerisindeyken serbest bırakın. Yeterli miktarda ürünü daha rahat bir kullanım için elinizin üst yüzeyine alın. Parmak ucunuzla yüz, boyun ve dekolte bölgesinde ince bir tabaka halinde ve ürün tamamen emilinceye kadar hafif masaj yaparak uygulayın.

Kullanım Süresi
Önleyici bakım uygulamalarının belirli yaş sonrası sürekli olarak devam ettirilmesi önerilir. Bu nedenle, cildinize uygun ürünü önerilen sıklıkta ve düzenli kullanmanız önerilir. Üründen beklenen etkinin görülme süreci kişiden kişiye ve farklı cilt tiplerinde değişiklik gösterebileceği gibi, yaklaşık 2 aylık bir kullanım tavsiye edilmektedir.

Kullanım Sıklığı
Kırışıklık karşıtı ürün olarak tek başına kullanıldığı durumlarda günde 2 kez (sabah ve akşam) uygulanması tavsiye edilir.