HC Ascorbic Acid %10, Alpha Arbutin %2, Ferulic Acid Serum, Koyu ve Yoğun Leke Karşıtı - 30 ml.

HC Ascorbic Acid %10, Alpha Arbutin %2, Ferulic Acid Serum, Koyu ve Yoğun Leke Karşıtı - 30 ml.

Ürün Kodu: 80272
Ürün Özellikleri

Yüksek antioksidan özelliklere sahip Saf C Vitamini (Askorbik Asit), yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olurken, Ferulik Asit ve ileri düzeyde saflaştırılmış biyoteknolojik aktif madde Alfa Arbutin, koyu lekelerin ve cilt tonu eşitsizliklerinin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur. Alkol, yağ, silikon ve gluten içermez.

Ürün İçeriği

Aqua, Ascorbic Acid, Glycerin, Alpha-Arbutin, Sodium PCA, Saccharide Isomerate, Anadenanthera Colubrina Bark Extract, Ferulic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Glycyrrhiza Glabra (Licorace) Root Extract, Hydroxyethylcellulose, Sodium Citrate, Citric Acid.

Kullanım Şekli

Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktardaki ürünü, göz çevresi hariç yüze ve boyun bölgesine ortadan dışa doğru hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Günde iki kez kullanılabilir. 

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. Gün içerisinde mutlaka güneş koruyucu ve UV ışınlarına karşı destekleyici ürünler kullanınız. Kullanım öncesi bilek içerisinde test ediniz.