HC Collagen Effect Bitkisel Kolajen Serum, Sıkılaştırıcı, Yaşlanma Karşıtı - 30 ml.

HC Collagen Effect Bitkisel Kolajen Serum, Sıkılaştırıcı, Yaşlanma Karşıtı - 30 ml.

Ürün Kodu: 80180
289 TL.
Ürün Özellikleri

İçeriğindeki Tremella Fuciformis Polisakkarit, cilt kolajeni ile eşsiz bir benzerlik gösteren, bitki kaynaklı bir kolajen aktive edicidir. Bitki özünü korumak amacıyla özel biyoteknolojik yöntemlerle elde edilir. Cilt yapısını güçlendirmeyi ve daha sıkı bir cilt görünümünü destekler. Serum içeriğindeki Matrixyl 3000, Hyaluronik Asit ve diğer aktif bileşenler ise ciltteki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olur.

Ürün İçeriği

Aqua, Glycerin, Tremella Fuciformis Polysaccharide, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ferulic Acid, Anadenanthera Colbrina Bark Extract, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid,Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium PCA, Saccharide Isomerate, Glycyrrhiza Glabra (licorace) Root Extract, Sodium Citrate, Citric Acid.

Kullanım Şekli

Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktardaki ürünü, göz çevresi hariç yüze ve boyun bölgesine ortadan dışa doğru hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Günde iki kez kullanılabilir.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. Kullanım öncesi bilek içerisinde test ediniz.