HC Glycolic Acid %5 Peeling Etkili Tonik - 200 ml.

HC Glycolic Acid %5 Peeling Etkili Tonik - 200 ml.

Ürün Kodu: 80463
289 TL.
Ürün Özellikleri

Glikolik Asit, cildin yüzey katmanını nazikçe eksfoliye eden bir Alfa Hidroksi Asittir. Ürün, içeriğindeki %5 Glycolic Acid ile cildin ölü deriden arındırılmasını ve yeniden canlandırmayı destekler. Formülünde bulunan BHA'lar sayesinde, cildin renk tonu eşitsizliğini düzenlemeye, genç, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olur. İçerdiği Tazmanya Biberi ve Aloe Vera ile cildi yatıştırmayı destekler. Alkol, yağ, silikon ve gluten içermez.

Ürün İçeriği

Aqua, Glycolic Acid, Triethanolamine, Pentylene Glycol, Glycerin, Salicylic Acid, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice.

Kullanım Şekli

Uygulama öncesi cildinizi tümüyle temizleyin. Ürünü bir pamuk yardımıyla yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Günde bir kez uygulanabilir. Durulamanıza gerek yoktur.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz çevresi ve göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Açık yaraya uygulamayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. Kullanım öncesi bilek içerisinde test ediniz. Tahriş durumunda, kullanmayı bırakınız ve bir doktora danışınız.

Güneş Yanığı Uyarısı: Bu ürün, cildinizin güneşe duyarlılığını ve güneş yanığı olasılığını artırabilecek alfa hidroksi asit (AHA) içerir. Ürünü kullanırken ve sonrasında bir hafta boyunca güneş kremi kullanın, koruyucu giysiler giyin ve güneşe maruz kalmayı sınırlayın. Yalnızca belirtildiği şekilde uygulayın. Ürünün cilt ile teması sınırlı bir sıklıkta ve sürede olmalıdır.