HC Kırışıklık Karşıtı 2'li Cilt Bakım Seti - Avantajlı Fiyat

HC Kırışıklık Karşıtı 2'li Cilt Bakım Seti - Avantajlı Fiyat

Ürün Kodu: AW1-91011

Anti-Wrinkle Krem ve Anti-Wrinkle Serum'dan oluşan 2'li Set

918 TL.
918 TL. 839 TL.

Kullanıcı Yorumları

Bana kesinlikle iyi geldi, vaadlerini yerine getiriyor.
 Gökçe Bağtır

Hc Anti Wrinkle Serumu kış dönemi boyunca bazı günler sadece gündüz, bazı günler de gündüz ve gece günde iki kere kullandım. Çok ilginç ki kullanmaya başladığımın ikinci günü etkisini fark ettim. Yüzüm her zamankinden daha aydınlık görünüyordu ve renk bütünlüğü vardı. Annem de fark etti, cildimin ışıl ışıl ve diri göründüğünü söyledi. Üç ay kullandım. Artık diplerinde ama en az bir hafta daha kullanırım. Bu süreçte; Mimik çizgim ve alnımın ortasındaki çizgi yarı yarıya yumuşadı. Cildim hep berrak ve parlak kaldı, kırmızılıklarım ortaya çıkmadı. Hiç kuruluk yaşamadım. Kullandığım dönem havanın en sert olduğu dönemdi sonuçta ve ben kış ayında muhakkak yüzümde pullanma yaşarım bu sene yaşamadım. Kullanırken arada zaman verip kullanmadığım oldu, etkisinin hemen yok olup olmadığını gözlemlemek istedim. Bir hafta boyunca hem serumu hem diğer cilt bakım ürünlerini kestim yine de kuruluk yaşamadım, çizgilerim belirginleşmedi. Bana kesinlikle iyi geldi, vaadlerini yerine getiriyor. Mükemmel bir paketlemeyle ve içinde serum hakkında her türlü bilgiyi bulabileceğimiz kitapçığıyla beraber geliyor.

Kazayağı bölgesinde gözle görülür bir sıkılık ve çizgilerde azalma gözlemledim.
 Gözde İlter

Hc Care'in daha önce birçok saç ürününü denemiş ve memnun kalmıştım. Aralarında dönem dönem alıp kullandığım güzel ürünleri var. Cilt ürünlerini de çıkardığında kesinlikle iyidir diye düşünmüştüm. Sabah akşam temizlenmiş cildime tek başına uyguladığımda yaz aylarında bana yeterli nemliliği sağlasa da bu yapı kış ve bahar aylarında nemlendirme amaçlı tek başına yeterli olmayabilir. Kullandığım dönemde HC Anti-Wrinkle Krem ile birlikte uygulamayı tercih ettim. Serum özellikle kazayağı bölgesinde gözle görülür bir etki yarattı. Alnımda ve kazayağı dışındaki bölgelerde çizgilenme olmadığı için daha derin çizgilerdeki etkisini gözlem şansım olmadı. Serumu düzenli kullandığım dönemde cildimde etkili bir nemlilik (yağlanma değil, ürün hiçbir şekilde yağlanma yapmıyor), aydınlık bir görünüm, sağlıklı bir cilt, kazayağı bölgesinde gözle görülür bir sıkılık ve çizgilerde azalma gözlemledim. Gelelim bir tasiye ve eleştiriye. Ürün yarı saydam kıvamda olduğu için damlalık formunda kullanıma pek uygun değil. Çünkü damlalıkla ürün almaya çalışsanızda borusunun etrafında bol miktarda ürün olduğundan damlalığın ucundakini kullanmak yerine boru etrafındakileri yüzüme sürüp kapağı kapatıyordum. Bu da ürünün streril şekilde kullanımına engeldi bence. Bildiğim kadarı ile ürünün ambalajı pompalı sistem olacak şekilde yenilenmiş.

Her yönüyle benden artı almayı başardı diyebilirim.
 Gonca Küçük

HC Care ürünlerini çok başarılı buluyorum, kullandığım elimde olan 3 ürünüde gönül rahatlığı ile kullanıp, sonucunu görebildiğim ürünler. Damlalıklı olması fazla alımın önüne geçmesi açısından çok iyi düşünülmüş bir artı. Ciltte yayımı rahat, elinizi çabuk tutmanızda fayda var zira çok çabuk cilt tarafından emiliyor. Ciltte yağlı bir his yada rahatsız edici bir hissiyat bırakmıyor. Özellikle göz altı ince çizgiler ve göz pınarına doğru oluşan buruşuk görünümü gözle görülür derece aza indirgedi bu çok net. Kaz ayaklarımın daha yumuşadığını gözlemledim. Eskisinden daha az göze çarptığını hissediyorum. Çok şık kadife bir kutuda satılıyor bu serum, her yönüyle benden artı almayı başardı diyebilirim, hem göze hemde cilde hitap :) Serumun en sevdiği özelliklerinden biri de misler gibi olan kokusu. Çiçeksi, hafifi çok hoş bir kokusu var, asla rahatsız edici boyutta değil , koku hassasiyeti olanlar tereddüt etmesinler derim. Benim bittikçe almayı düşündüğüm ürünlerimden biri oldu, özellikle artık yaşlanma karşıtı ürünler kullanmaya başlamışken güvenilir markalara ve başarılı ürünlere oldukça fazla ihtiyacım var. Sizlere de HC Care ürünlerine hala denememiş olanlarınız varsa bir şans vermenizi öneririm.

Denemenizi tavsiye ediyorum.
 Esra Hanedan

Son bir haftadır düzenli olarak sabah ve akşam uygulama yapıyorum. Bu serum ince kırışıklıkların giderilmesinde etkili olduğu gibi cildin nemlenmesi için de etkili. Öncelikle cildimin bu soğuk havalarda nemlenmesine çok etkisi oldu. Çünkü kuruya dönük cildin sürekli nemli olduğunda daha sağlıklı bir görüntü sağlıyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullandığım için cildimin yumuşadığını daha iyi fark edebiliyorum. Kırışıklık konusunda henüz tam bir etki göremiyorum. Çünkü normalde 56 gün boyunca kullanmak gerekiyor. Neden 56 gün, çünkü cildin hücre yenilemesi 56 günde bir oluyor. Bu yüzden kullanmaya devam edeceğim. HC Care Anti-Wrinkle Serum şimdilik cilt ihtiyacımı karşılıyor gibi. Özellikle cildin yoğun nemlenmesine ihtiyaç duyanlar için tercih edilecek olan serumlardan biri. Ambalaj olarak pompalı cam ambalaj kullanılması ürünün hem kalitesini hem de korunmasını sağlıyor. Kullanım kolaylığı da cabası tabiki. Cildinizin hızla toparlanmasını ve cildiniz için geleceğe yatırım yapmak isterseniz mutlaka kullanmanızı önerebileceğim serumlar arasında yerini aldı.

Kesinlikle cildimde toparlanmaya sebep oldu
 Nihal Yeşiltaç Oran

Ambalajı bir harika, tek taş mı çıkacak acaba içinden dedim açarken :)) Başlangıçtan şişe yarıya inene kadar kullandıktan sonra, arkadaşlarımla ciltteki tazelenmeyi fark ettik. Ben hemen gecenin bir yarısı, online olan snapchat takipçilerimle birlikte ürün hakkında konuşa konuşa ikinci şişeyi sipariş verdim, ciddi anlamda ümitlendim çünkü. Düzenli kullanmaya devam ettim. Bazı zamanlar sadece akşamları kullansam da, çoğunlukla günde iki defa temizlenmiş cildime uyguladım. İlk zamanlar nemlendirmesi de gayet yeterli geldi, yani ardından farklı bir nemlendirici kullanmasam da olurdu. Ancak cilt ürüne alışınca uygulamadan yaklaşık 5 dakika kadar sonra nemlendiricimi de uyguladım. Şimdi ikinci serum da bitmek üzere, yenisini almadım bekleyeceğim. Neden mi? Cildimin tazelendiğini görüyorum bu bir. İkincisi kesinlikle cildimde toparlanmaya sebep oldu, özellikle yüz ovali dediğimiz kısım. Dudak kenarındaki (sol tarafta) yıllardır var olan mimik çizgimin sert ve keskin görüntüsü hafifledi. Serumdan çok memnun kaldım. Şimdi bekleyeceğim, bakalım kullanmayı kesince o güzel araba bal kabağına dönüşecek mi? Bir süre geçtikten sonra yazıyı güncelleyerek o durumu da paylaşacağım sizinle.

İyi ki de kullanmışım diyorum.
 Lerzan Kara

Öncelikle ürünün ambalajı bile çok özenli. Serumun cildimize süreceğimiz kısmı ise cam. Bøtoks alternatifi olarak üretilen bu serumun kokusunu çok beğendim. Daha önce başka markalarda serum deneyimlerim olmuştu ve hiç güzel kokulu bir seruma rastlamamıştım HC Care bu konuda bile tam not aldı benden. Çünkü genellikle yatarken kullandığım serumun kokusu kötü olduğu zaman kullanmak içimden gelmiyordu. Oysa HC Care Anti Wrinkle Serumda gece nemlendirici sürer gibi sürüyorum ve o hafif kokusu çok iyi geliyor. Parfümlü kremler bazen bana alerji yapabilirken bu serumda o sıkıntım da olmadı. Kırışıklık karşıtı serumu nisan ayında kullanmaya başladım ve açıkçası mucize beklemiyordum ama şampuanları ve saç bakım kremleri bu kadar iyi ise sanırım cilt bakım ürünleri de iyidir diyordum. Gelelim yorumlarıma kullanmaya başladığımdan beri cildimde aydınlanma arttı. Güneş lekelerime iyi geldi gerçi şunu söylemeden geçemeyeceğim bu serum ile birlikte düzenli olmasa da HC Care Age Defense ürününü de kullandım. Eski tanıdıklarım bile cildin daha bir aydınlık ve canlı gözüküyor derken yeni tanıdıklarım gerçekten 40 yaşında mısınız ? hiç kırışıklığınız yok dediler. Cildimde zaten çok aşırı kırışıklığım yoktu ama alın bölgesi ve kaz ayaklarıma (özellikle yaş ilerlediği için) önlem almanın tam zamanı diye düşündüğüm için başlamıştım . İyi ki de kullanmışım diyorum. Ben şimdi ilk kutu serumumu bitirdim ve ikinci kutumu kullanmaya devam ediyorum çünkü hem çok iyi nemlendiriyor hem aydınlık ve dinç bir görüntü veriyor. Hem de ileri ki yaşlarda da sağlıklı gözüken bir cildi garantilemiş oluyorum.

Tüm Yorumları Göster  (12)
Ürün Özellikleri

Anti-Wrinkle Serum, Anti-Wrinkle Krem, Yüz Temizleyici (Jel, Köpük, Süt veya Tonik) ve Peeling'den oluşan 4'lü Set

HC ANTI-WRINKLE KIRIŞIKLIK KARŞITI SERUM

HC Anti-Wrinkle Serum, Argireline, Matrixyl 3000, Hyaluronic Asit, Yeniden Diriliş Bitkisi, Vitamin C ve Vitamin E gibi doğal aktif bileşenler ve peptitler ile ince çizgilerin, kırışıklıkların, mimik çizgilerinin ve kaz ayaklarının oluşumunu engellemeye ve görünümünü düzenlemeye, daha sıkı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur. Yapılan çalışmalar sonucu uzmanlar, kırışıklık karşıtı kozmetik ürünler için en az %10'luk konsantrasyon oranı önermektedir. Türkiye'de ilk ve tek olarak, sadece HC Anti-Wrinkle Serum %15 oranında Argireline içerir.

HC ANTI-WRINKLE SERUM HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

HC ANTI-WRINKLE KIRIŞIKLIK KARŞITI KREM

HC Anti-Wrinkle Krem, Argireline, Matrixyl 3000, Hyaluronic Asit, Yeniden Diriliş Bitkisi, Vitamin C ve Vitamin E gibi doğal aktif bileşenler ve peptitler ile ince çizgilerin, kırışıklıkların, mimik çizgilerinin ve kaz ayaklarının oluşumunu engellemeye ve görünümünü düzenlemeye, daha sıkı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.

HC ANTI-WRINKLE KREM HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

HC YÜZ TEMİZLEME SÜTÜ

HC Purifying Milk Cleanser, cildi hassas nem dengesine zarar vermeden nazikçe temizler, makyajı arındırır. Güçlü antioksidan içeriği sayesinde, cildi hasarlara karşı korumayı destekler. Temiz, beslenmiş ve rahatlamış bir cilt yüzeyi sağlarken gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltarak cildi daha genç ve ışıltılı tutmak üzere özel olarak formüle edilmiştir.

HC YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

HC Brightening Foam Cleanser, yağ, makyaj ve kiri temizlerken cildin canlı ve yumuşak kalmasına yardımcı olur. Cildin doğal nem seviyesini korumak, daha az yağlı ve parlak bir görünüm almasına yardımcı olmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Ciltteki fazla yağı arındırarak, temizleme sonrası kullanacağınız nemlendiricilerin etkisini artırmayı destekler. Gün içerisinde istenilen sıklıkta kullanılabilir.

HC CİLT TEMİZLEME JELİ

HC Purifying Gel Cleanser, sabun içermeyen temizleyiciler sayesinde cildin doğal nem dengesine zarar vermeden, yağ, makyaj ve diğer kirleri temizler. Aktif içeriği, gözeneklere derinlemesine nüfuz ederek uzun süre boyunca ferah ve nefes alan cilt yüzeyi oluşturulmasına yardımcı olur.

HC BALANCING TONIC

NORMALDEN YAĞLIYA CİLTLER İÇİN

HC Balancing Tonic Cleanser, cildi kurutmadan derinlemesine temizler. Cilt yüzeyini yumuşatırken, gözeneklerin temizlenmesine ve aşırı yağ salınımının önlenmesine yardımcı olur. Makyaj ve temizleme ürünlerinin kalıntılarını uzaklaştırır. Cildin yağ ve nem dengesini koruyarak arınmasını ve canlanmasını destekler. Sonrasında kullanılan diğer cilt bakım ürünlerinin etkisini güçlendirmeye yardımcı olur.

HC REJUVENATING TONIC

KURU ve HASSAS CİLTLER İÇİN

HC Rejuvenating Tonic Cleanser, cildi kurutmadan derinlemesine temizler. Cilt yüzeyini yumuşatırken, gözeneklerin temizlenmesine ve aşırı yağ salınımının önlenmesine yardımcı olur. Makyaj ve temizleme ürünlerinin kalıntılarını uzaklaştırır. Cildin yağ ve nem dengesine zarar vermeden arınmasını ve canlanmasını destekler. Sonrasında kullanılan diğer cilt bakım ürünlerinin etkisini güçlendirmeye yardımcı olur.

HC PEELING JEL

HC Lightening Peeling Cleanser, sabun içermeyen temizleyiciler ve hassas ovucu ajanlar yardımıyla cilt görünümünü canlandırmayı destekler. Nemlendirici formülü, cilde ferah, pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.