HC Niacinamide %5, Çinko %2 Serum, Gözenek ve Siyah Nokta Oluşumunu Gidermeye Yardımcı - 30 ml.

HC Niacinamide %5, Çinko %2 Serum, Gözenek ve Siyah Nokta Oluşumunu Gidermeye Yardımcı - 30 ml.

Ürün Kodu: 80296
289 TL.
Ürün Özellikleri

Niasinamid ve Çinko içeren formülü, aşırı yağlanmayı engellemeye ve akne eğilimli ciltleri yatıştırmaya yardımcı olur. Gözenekleri sıkılaştırarak pürüzsüz ve daha canlı bir cilt görünümünü destekler.

Ürün İçeriği

Aqua, Niacinamide, Zinc PCA, Pentylene Glycol, Panthenol, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract.

Kullanım Şekli

Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktardaki ürünü, göz çevresi hariç yüze ve boyun bölgesine ortadan dışa doğru hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Günde iki kez kullanılabilir. Diğer krem ve serumlarla temiz cilde uygulanması güvenlidir. Cildi güneşe daha duyarlı hale getirmediği için yaz aylarında da kullanılabilir.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. Kullanım öncesi bilek içerisinde test ediniz.