HC Resveratrol %3, Ferulic Acid %0.5 Serum, Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı - 30 ml.

HC Resveratrol %3, Ferulic Acid %0.5 Serum, Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı - 30 ml.

Ürün Kodu: 80197
289 TL.
Ürün Özellikleri

Cildi zararlı çevresel etkenlere karşı korumayı destekler. Güçlü iki antioksidan olan Resveratrol ve bitki bazlı Ferulik Asit’in çok yüksek konsantrasyonlarını içeren formülü, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü minimize ederek yaşlanma karşıtı etki gösterir.

Ürün İçeriği

Aqua, Resveratrol, Niacinamide, Glycerin, Alpha-Arbutin, Pentylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid,Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ferulic Acid, Panthenol, Ethyl Ascorbic Acid, Allantoin, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorace) Root Extract.

Kullanım Şekli

Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktardaki ürünü, göz çevresi hariç yüze ve boyun bölgesine ortadan dışa doğru hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Günde iki kez kullanılabilir.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. Kullanım öncesi bilek içerisinde test ediniz.