HC Tria Keratin Destekli Kolay Tarama Spreyi - 150 ml. thumb
HC Tria Keratin Destekli Kolay Tarama Spreyi - 150 ml. thumb

HC Tria Keratin Destekli Kolay Tarama Spreyi - 150 ml.

Ürün Kodu: 80227

HC Tria Sıvı Saç Kremi, saçın yıpranmış yüzeyindeki çatlakları doldurur ve elektriklenmeyi önleyerek kolay taranmasını sağlar.

Kullanıcı Yorumları

Harika bir ürün
 M.B.

Harika bir ürün kızımın saçları kıvırcık ve asla dokunmama izin vermiyordu bunu kullanmaya başladık , şimdi kendisi taramamı istiyor tarak kayıyor. Zaten ayrıca kokusu da. Harika sadece kokusu için bile alınır, alacaklara kesin tavsiyemdir.
(Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

Hiç bu kadar çabuk açan bir sprey daha olmadı
 D.B.

Kıvırcık saçlarımı hiç bu kadar çabuk açan bir sprey daha olmadı. Herkese tavsiyemdir.
(Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

Hiç tarayamadığım saclarim bu urunle kolayca taraniyor.
 Ş.K.

Süper bir urun, hiç tarayamadığım saclarim bu urunle kolayca taraniyor. tavsiye ederim. (Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

Hem kızım hem de kendim için kullanıyorum
 G.B.

Hem kızım hem de kendim için kullanıyorum çok güzel açıyor saçları, kokusu da gayet güzel

Muhteşem performans
 Ebru Ergin

Muhteşem performans , muhteşem fiyat.
(Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

Kıvırcık saçlar için
 T.T.

Kıvırcık saçlar icin bir mucize.

Tüm Yorumları Göster  (8)
Ürün Özellikleri

Anında Etki ile Kolay Tarama Koruma ve Parlaklık

HC Tria Sıvı Saç Kremi, saçın yıpranmış yüzeyindeki çatlakları doldurur ve elektriklenmeyi önleyerek kolay taranmasını sağlar. Saç yapısındaki ile özdeş bileşenleri içeren formülü, saçın hasar görmüş kısımları düzenlemeye ve anında etki ile daha parlak ve sağlıklı bir saç görünümü sağlamaya yardımcı olur.

Aktif Bileşenler

PHYTO KERATİN

Saçın neredeyse tamamı keratin ve lifsel proteinlerden oluşur. HC Tria içerisinde yer alan phytokeratin, yapısında mısır, buğday ve soya proteinleri bulunan bitkisel orjinli bir keratin türevidir. Özellikle kuru veya hasar görmüş saçlar için geliştirilmiştir. Hacim ihtiyacı olan, ince telli, esneyen, güçsüz, koparak dökülen her tür ve yapıdaki saçın canlanmasına, dolgunlaşmasına ve sağlamlaşmasına yardımcı olur. Saç telinin etrafını saran ve saç epidermlerinin çoğalmasını sağlayan koruyucu bir nem tabakası oluşturarak dış etkilere karşı direncini artırır. Phytokeratin'in boya, röfle ve perma gibi işlemler sonucu yıpranmış saçlara olan etkisi birçok klinik çalışmayla kanıtlanmıştır.

VİTAMİN COMPLEX

Bu vitamin karışımı, saç güzelliği ve sağlığı açısından önem taşıyan A, E, F ve H (Biotin) vitaminlerini içerir. Klinik testler, vücudun doğal olarak üretemediği ve dışarıdan alınması gereken birçok vitaminin, saç derisine ve saça uygulanması halinde saç yapısında önemli ölçüde gelişme yaşandığını göstermiştir.

KORUYUCU ve YAPILANDIRICI AKTİF BİLEŞENLER

Sodium Cocoamphopropionate, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolysed Wheat Protein, Hydroxyethyl Cetyldimonium Phosphate, Polyquaternium-16 gibi aktif bileşenler sayesinde HC Tria, saçların kolay şekil almasını sağlarken aynı zamanda uçuşmasını önler, saçlarınızı UV ışınlarına ve termal etkenlere karşı daha dirençli hale getirir.

Ürün İçeriği

Aqua, Cyclopentasiloxane, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-6, Cetrimonium Chloride, Sodium Cocoamphopropionate, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolysed Wheat Protein, Hydroxyethyl Cetyldimonium Phosphate, Polyquaternium-16, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Parfum, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 16185, CI 19140, CI 42090.

Kullanım Şekli

Yağ ve su bölümleri karışana kadar iyice çalkalayın. Kuru veya nemli haldeki temiz saça uygulayın.