Opulence Humanist EDP For Men - 50 ml.

Opulence Humanist EDP For Men - 50 ml.

Ürün Kodu: 80630
Ürün Özellikleri

Hümanist, ilhamını insan merkezli yaşam teorisi Hümanizm'den almış, Opulence'in entelektüel ve bilge parfümüdür. Kibar, dikkat çekici, hayatının her detayına rafine şekilde yaklaşan, gusto sahibi, fit ve moda akımlarını takip eden metropol erkeğini tamamlar. İtalyan kesimi şık takım elbiseler ve onları süsleyen kol düğmeleri, tasarım saatler, avangart modacılar, post-modern heykeller, neoklasik mimari, pop art eserler ve yüksek kaliteli her şey onun daima ilgisini çeker.


Humanist'in, vanilya ile ustaca harmanlanan baharatları birleştiren sağlam duruşu, amber ve derinin katılmasıyla uzun zaman üzerinizden ayrılmaz. Çağdaş ve sorumluluk sahibi aroması, kültürlü ve güven veren erkeklere övgüdür. Humanist’in çok yönlü koku karakteri evrenseldir. Onun çarpıcı kokusu sizi Bhutan'daki keşişlerin dünyaya kapalı münzeviliğine götürür ve oradan Milona'da butiklerin sıralandığı, Rönesans izleri taşıyan ihtişamlı sokaklara davet eder.

Ürün İçeriği

Alcohol, Parfum, Aqua, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Coumarin, Linalool, Alpha- Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Citral, CI 15985, CI 16035, CI 42090.