Opulence Jardin EDP For Women - 50 ml.

Opulence Jardin EDP For Women - 50 ml.

Ürün Kodu: 80555
649 TL.
Ürün Özellikleri

Jardin; yüzyıllardır aşkı ve romantizmi çağrıştıran, kadını yücelten ve kalplerinin anahtarı olan çiçeklere bir şair sezgisiyle yaklaşır. O da çoğu şair gibi, çiçeklerin narin görünüşü ile kadınların evrimsel güzelliği arasında güçlü bir bağ kurar ve rengarenk dokunuşlarla kadını yüceltir. Amacı, mısralar yerine notalarıyla rüya gibi bir çiçek bahçesi yaratmaktır. 

Butik bir bahçenin içinde sevgiyle yetiştirilen beyaz çiçeklerin hikayesidir Jardin. O hikayede, bir kadın her sabah tıpkı kendi iç dünyasında büyüttüğü hayaller gibi yetiştirdiği çiçekleri, üzerlerindeki sabah çiğine aldırmadan toplar. Bu törensel manzarada taptaze yasemin, gül, leylak, zambak ve portakal çiçeği ön saflarda yer alarak onun kadınsı karakterini pekiştirir. Balın uhrevi kokusuyla gelen lezzetli tatlılık, paçuli ile birlikte çiçeklerin uyumuna muhteşem şekilde hizmet eder. Tertemiz ve bembeyaz kokar. Her modern parfümün vazgeçilmezi sedir ağacıyla teninizden usulca ve saygıyla ayrılır.

Ürün İçeriği

Alcohol, Parfum, Aqua, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol, CI 42090.