HC Doping Dökülme Karşıtı Bakım Serumu - 100 ml. thumb
HC Doping Dökülme Karşıtı Bakım Serumu - 100 ml. thumb

HC Doping Dökülme Karşıtı Bakım Serumu - 100 ml.

Ürün Kodu: 80081

HC Doping'in procapil, folicusan, bitki özleri ve vitaminler içeren formülü, saçlarına ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak isteyen her yaş aralığındaki kadın ve erkek için uygundur.

369 TL.

Kullanıcı Yorumları

Dökülmeler durdu
 Selma Durmuş

Bende aldım şampuan krem serum hepsinden 2 ser tane aldım çok güzel dökülmeler durdu gürlesmeye basladi.

Kalite olarak bence birçok pahalı ürünü geçer
 Fatih Kara

Dün aldım saçlarımı yumuşacık yaptı kutusu çok hoş ve pompalı olması çok güzel. Sadece tek eksik içine damlalık da koyun saç diplerine sürmesi daha kolay olur. Kalite olarak bence birçok pahalı ürünü geçer ben çok memnunum. Tarafsız ve doğruyu söyleyen bir kişiyim insanlarımız parayı kolay kazanmıyor hele ki Türkiye’de bu yüzden de kimse boş merdiven altı yerlere paralarını akıtmasın işe yaramayan bir ürün olsaydı işe yaramıyor diye yorumumu yazardım. Ben de kampanyalar ve bu güzel ürün için teşekkür ederim

Dökülme durdu.Yeni bebek saçlar çıkmaya başladı
 Sevgi Bolat

Kardeşimin saçları oldukça ince telli ve yağlanmaya müsait. Bir de üstüne motorcu kaskı kullandığı için saçında ciddi dökülmeler yaşıyor. Zamanla özellikle tepe kısmında saç derisi görünmeye başlayınca bir sürü yöntem ve ürün denemeye başladık. Sürekli saç kaybı yaşamaya devam edince benim özellikle yıpranan saçlarımı kurtaran HC Hair Care ürünlerinden saç serumunu kullandırmaya başladım. Her gün düzenli bir şekilde HC Hair Care Dopingi saç diplerine sıkıp özellikle masaj yaparak uyguladı. Gün içinde tekrar yıkama gerekmediği için kullanımı oldukça pratik. Gün içinde koku ve yağlı bir görüntüsü olmadığı için rahatlıkla akşama kadar saçında bıraktı. 20 gün boyunca her gün düzenli kullanımda özellikle tepe kısmında başlayan açılmalarda yeni bebek saçlar çıkmaya başladı. Saçın yapısında gözle görülür şekilde kalınlaşma olmaya başladı. Kask takmaya devam etmesine rağmen dökülmesi neredeyse yok gibi. HC Hair Care Doping kullandıktan sonra en az 3-4 saat saç derisinde kalması gerekiyor ama kardeşim sabah uygulayıp bırakıyor her hangi kepeklenme yada saçlarında ağırlaşma olmuyor. 20 günlük kullanımda verdiği performansa göre oldukça uygun fiyatlı ve bereketli bir ürün.

1-2 ay gibi kısa bir sürede çok iyi toparlandı.
 Gizem Uysal

Arkadaşlar sırf almayı düşünenlere fikir olsun diye yorum yapmaya geldim. Saçlarım bi dönem aşırı döküldü korkmaya başladım. Hem beslenmeme dikkat edip bu ürünü aldım. O kadar çok bebek saç çıkardı ki saçlarım 1-2 ay gibi kısa bir sürede çok iyi toparlandı. Denemeye değer bir ürün.

Dökülmeyi gerçekten önlüyor.
 F.E.

Bu üründen 3 şişe kullandım, sülfatsız şampuanla kullanırsanız etkisi gayet güzel. Dökülmeyi gerçekten önlüyor. Önemli nokta kafa derinize sıkıp masaj yaptıktan sonra sonra en az yarım saat kurutma işlemi yapmayın. 2. şişesinde bu şekilde etkisini çok daha fazla aldım.
(Bu yorum Trendyol'dan alınmıştır)

Düzenli bir şekilde ürünlerinizi kullanmaya devam edeceğim
 Soner Köse

38 yaşındayım. 7 yıldır gece hayatında işletmecilik yapıyorum. Normal insanlardan farklı olarak hep geceleri yaşadığımız için aynalarla pek işimiz olmaz. Ağır sigara dumanı, havasız ortam saç için zararlı olan ne var ise benim doğal yaşam ortamımda mevcuttur. Bundan 3 sene önce gündüz gözü ile aynayla karşı karşıya kaldığımda Tarkan'ın öp şarkısının ilk mısraları ile aynı duyguyu yaşadım. Bu yeni ben de kim aynada bakıştığım? Saçları seyrelmiş bu yeni bende kim? Saç üzerine araştırmalarım için mihenk taşıdır o gün. (Devamı Var)
Yorumun Devamını Oku

38 yaşındayım. 7 yıldır gece hayatında işletmecilik yapıyorum. Normal insanlardan farklı olarak hep geceleri yaşadığımız için aynalarla pek işimiz olmaz. Ağır sigara dumanı, havasız ortam saç için zararlı olan ne var ise benim doğal yaşam ortamımda mevcuttur. Bundan 3 sene önce gündüz gözü ile aynayla karşı karşıya kaldığımda Tarkan'ın öp şarkısının ilk mısraları ile aynı duyguyu yaşadım. Bu yeni ben de kim aynada bakıştığım? Saçları seyrelmiş bu yeni bende kim? Saç üzerine araştırmalarım için mihenk taşıdır o gün. İlaç sektöründe bir Amerikan firmasında uzun seneler boyu yöneticilik yaptım. Medikal bilgim de azımsanmayacak kadar iyidir. İlk olarak reklam furyalarına kapıldım. Paranın satın alabileceği en pahalı, arkasında marka kalitesi olan kozmetik kimyasal ürünlere kapıldım. Bu ürünlere verdiğim paranın haddi hesabı yoktur. Akut çözüm olduklarını anlamam baya bir süre aldı. Sonuç alamadığımı anlamam ile birlikte kaos başladı. Medikal bir ürün istemiyordum. Çünkü medikal olarak pazarda bulunan ürünler bir şekilde lokal de olsa sistemik dolaşıma geçiyor ve çok küçük dahi olsa yan etki yapma insidansına sahiptiler. Kullanım sonucunda da bıraktığınız an ilaç sayesinde çıkan yeni kazanılmış kökler yine dht tarafından inhibe edilip yok oluyorlardı. Böylece tamamen doğal bir ürün arayış maceram başlamış oldu. Yılan yağları, içinde bir sürü yağ karışımı olan aktar yapımı solusyonlar, dana ilikleri, saça sıva gibi sıvanan ve saçtan çıkmak bilmeyen envai çeşit maskeler... Bununla da kalmayıp annemin arkadaş günlerinde, annemi organize edip arkadaşlarından alınan bir suru kocakarı karışımları. Sonrasında durum gayet net. Olan saçlarım da bu maskeler sayesinde kendinden geçmeye başlamışlardı. İnternette araştırmalar yaparken "HC ürünleri" ile karşılaştım. Saç ile ilgili olan her sitede banner reklamları ile karşılaşıyordum ve bu ürünler üzerine yoğunlaşmaya başladım. Bütün sitelerdeki her bir yorumu okumam ve hergün 30 dakikamı ayırıp yeni yorum var mı diye bakmakla iki ayım geçti. Aklımdaki tek soru işareti bu kadar dedikodu gazetesi dediğimiz insana dayalı reklam backgroundu olan bir ürünün neden basılı ve ulusal medyada reklamının olmadığı ve fiyatının gayet makul olmasıydı. En sonunda ne olacak ki bunuda denemeliyim dedim ve 2 gün önce 3'lü komplex yapmak adına Doping ürünü de dahil siparişini verdim. Bugün elime geçtiler ve ben bugün itibarı ile ürünlerinizi kullanmaya başladım. Mucize beklemiyorum. Çünkü biliyorum ki saç hücrelerim hala canlı ise geri dönüşümleri minimum 6 ayımı alacak. O döneme kadar düzenli bir şekilde ürünlerinizi kullanmaya devam edeceğim ve yine tüm açık yürekliliğim ile sonuçlar ne ise sizler ile paylaşacağım. İşin özeti o gün geldiğinde bende HC ürünlerinin geliştirilmesinde ve yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Ama şimdi değil. İyi çalışmalar.

Tüm Yorumları Göster  (15)
Ürün Özellikleri

Saç Dökülmesine Karşı Güçlü ve Etkin Bakım

Saç dökülmesi ile mücadele bazen zorlu bir maratona dönüşebilir. Bu maratona HC Doping ile bir adım önde başlayın... Bitiş çizgisine geldiğinizde saçlarınızdaki değişimi ve ne kadar güçlendiğini hissedeceksiniz... Üstelik hergün sadece 2 dakikanızı ayırarak. HC Doping'in procapil, follicusan, bitki özleri ve vitaminler içeren formülü, saçlarına ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak isteyen her yaş aralığındaki kadın ve erkek için uygundur.

HC Doping'in formülünde, saçlarınızın ihtiyacı olan doğadaki yararlı bileşenler mevcuttur. Ayrıca bir başka ürün kullanmanızı gerektirmeyecek ölçüde zengin içeriği, saçınız için uygun oranlarda formülize edilmiştir. Birçok saç bakım ürünün aksine HC Doping oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Saçta kalıntı veya kötü koku bırakmaz. Uyguladıktan sonra durulamaya veya yıkamaya gerek yoktur.

Aktif Bileşenler

PROCAPIL™

Procapil™ saç dökülmesi karşıtı 3 farklı molekülden oluşan bir komplekstir. Karşılaştırmalı klinik ve deneysel testler Procapil™'in geçmişte saç için geliştirilmiş diğer bileşenlere oranla çok daha etkili olduğunu göstermektedir.

FOLLICUSAN™

Follicusan™, daha güçlü ve gürleşmiş bir saç görünümü elde etmek, bu sayede saçınıza ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak amacıyla üretilmiş, süt bazlı bir aktiftir.

HC PHYTO COMPLEX™ (BİTKİSEL EKSTRAKTLAR)

Doğanın saç sağlığına fayda sağladığı bilinen en önemli bileşenleri, bu özel kompleks sayesinde HC Doping'in formülünde buluştu. HC Phyto Complex™ içeriğinde ginseng, papatya, avakado, yeşilçay, zeytin yaprağı, ıhlamur, kadife çiçeği, defne, ısırgan, kekik, biberiye, çörekotu, badem, buğday, ardıç, susam, dulavratotu, mekke gülü gibi birçok bitki özünün yer aldığı, HC tarafından geliştirilmiş %100 bitkisel ve patentli bir kombinasyondur.

VİTAMİN COMPLEX

Bu vitamin karışımı, saç güzelliği ve sağlığı açısından önem taşıyan A, E, F ve H (Biotin) vitaminlerini içerir. Klinik testler, vücudun doğal olarak üretemediği ve dışarıdan alınması gereken birçok vitaminin, saç derisine ve saça uygulanması halinde saç yapısında önemli ölçüde gelişme yaşandığını göstermiştir.

Ürün İçeriği

Aqua, Butylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1, Alcohol Denat., Panthenyl Ethyl Ether, Milk Protein, Lactose, Inositol, Acetyl Cysteine, Acetyl Methionine, Sodium Citrate, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium PCA, Niacinamide, Polysorbate 20, PEG-35 Castor Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Calcium Pantothenate, Linoleic Acid, Biotin, Hexylene Glycol, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Dextrin, Alanine, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Hexyl Nicotinate, Arginine, Laurus Nobilis Leaf Extract, Urtica Dioica Extract, Thymus Vulgaris Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Sesamum İndicum Seed Extract, Arctium Lappa Root Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Nigella Sativa Seed Extract, Panax Ginseng Extract, Chamomilla Recutita Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Calendula Officinalis Extract, Tilia Cordata Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid.

Kullanım Şekli

HC Doping sadece 1-2 dakika içerisinde kolayca uygulanabilir. Saçta kalıntı ve kötü koku bırakmaz. Tatbik ettikten sonra yıkamaya veya durulamaya gerek yoktur. Günlük işlerinizi hiçbir şekilde aksatmaz.

Yeterli miktardaki HC Doping'i saç derisine temas edecek ve deriyi ıslatacak biçimde püskürterek uygulayın. Daha sonra parmaklarınızla masaj yaparak tüm saç derisine nüfuz etmesini sağlayın. Bu işlemi her gün ya da gün aşırı olarak tekrarlayın.

Ürün içeriğinin etki gösterebilmesi açısından, uygulamayı takip eden 4-6 saat boyunca saçlar yıkanmamalıdır. Daha uzun sürelerde saçta kalmasının herhangi bir sakıncası yoktur. En etkili sonucu alabilmek için en az 3 ay düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

Saç deriniz üzerinde yara, yanık vb. sorunlar bulunuyorsa, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız veya sorunlu bölgeye uzak alanlara uygulamanız tavsiye edilir. Saç ve saç derisi dışında başka bir bölgeye uygulamayınız ve göze temas ettirmeyiniz.

Sıkça Sorulanlar

Boyalı ve permalı saçlarda kullanılabilir mi?

Evet. Boyalı ve permalı saçlarda kullanımının hiçbir zararı yoktur.

HC Doping'i uyguladıktan sonra fön makinesiyle kurutabilir miyim?

İçeriğindeki bileşenlerin ısıyla birlikte buharlaşmaması ya da ısıdan dolayı bozulmaması için uygulamadan sonra en az 1 saat saçların saç kurutma makinesiyle kurutulmamasını tavsiye ederiz. Eğer mutlaka saç kurutma ya da fön ihtiyacınız var ise, HC Doping'i gece yatarken uygulamanız size oldukça kolaylık sağlayacaktır.

HC Doping ile birlikte jöle, sprey, köpük vb. ürünler kullanılabilir mi?

HC Doping, kuru saça uygulandıktan sonra saç derisi tarafından tamamen emilinceye kadar (yaklaşık 1 saat) bu tür ürünleri saçınıza kullanmamanızı öneririz.