HC Doping, Şampuan 2'li Saç Bakım Seti - Avantajlı Fiyat

HC Doping, Şampuan 2'li Saç Bakım Seti - Avantajlı Fiyat

Ürün Kodu: S4-80050
658 TL.
Şampuan Türü Seçiniz...
658 TL. 589 TL.

Kullanıcı Yorumları

Dökülmeler durdu
 Selma Durmuş

Bende aldım şampuan krem serum hepsinden 2 ser tane aldım çok güzel dökülmeler durdu gürlesmeye basladi.

Kalite olarak bence birçok pahalı ürünü geçer
 Fatih Kara

Dün aldım saçlarımı yumuşacık yaptı kutusu çok hoş ve pompalı olması çok güzel. Sadece tek eksik içine damlalık da koyun saç diplerine sürmesi daha kolay olur. Kalite olarak bence birçok pahalı ürünü geçer ben çok memnunum. Tarafsız ve doğruyu söyleyen bir kişiyim insanlarımız parayı kolay kazanmıyor hele ki Türkiye’de bu yüzden de kimse boş merdiven altı yerlere paralarını akıtmasın işe yaramayan bir ürün olsaydı işe yaramıyor diye yorumumu yazardım. Ben de kampanyalar ve bu güzel ürün için teşekkür ederim

Dökülme durdu.Yeni bebek saçlar çıkmaya başladı
 Sevgi Bolat

Kardeşimin saçları oldukça ince telli ve yağlanmaya müsait. Bir de üstüne motorcu kaskı kullandığı için saçında ciddi dökülmeler yaşıyor. Zamanla özellikle tepe kısmında saç derisi görünmeye başlayınca bir sürü yöntem ve ürün denemeye başladık. Sürekli saç kaybı yaşamaya devam edince benim özellikle yıpranan saçlarımı kurtaran HC Hair Care ürünlerinden saç serumunu kullandırmaya başladım. Her gün düzenli bir şekilde HC Hair Care Dopingi saç diplerine sıkıp özellikle masaj yaparak uyguladı. Gün içinde tekrar yıkama gerekmediği için kullanımı oldukça pratik. Gün içinde koku ve yağlı bir görüntüsü olmadığı için rahatlıkla akşama kadar saçında bıraktı. 20 gün boyunca her gün düzenli kullanımda özellikle tepe kısmında başlayan açılmalarda yeni bebek saçlar çıkmaya başladı. Saçın yapısında gözle görülür şekilde kalınlaşma olmaya başladı. Kask takmaya devam etmesine rağmen dökülmesi neredeyse yok gibi. HC Hair Care Doping kullandıktan sonra en az 3-4 saat saç derisinde kalması gerekiyor ama kardeşim sabah uygulayıp bırakıyor her hangi kepeklenme yada saçlarında ağırlaşma olmuyor. 20 günlük kullanımda verdiği performansa göre oldukça uygun fiyatlı ve bereketli bir ürün.

Harika şampuan
 Semahat Pektaş

Gerçekten harika ürünler! Bitkisel oluşu da ayrıca güven verici... İyi çalışmalar HC...

Teşekkür ederim hc care
 Ömer Faruk Hamamcıoğlu

Kargomu bugün aldım teşekkür ederim. Sonuna kadar tavsiye ediyorum. Çevremdeki herkes farkınızı fark edebiliyor. Ben bu farkı sizin sayenizde tekrar kazandım. Şiddetle tavsiye ettiğim herkes beni arayıp teşekkür ediyorlar.

İlk yıkamada bile saçlarıma kattığı canlılık çok güzeldi
 Feyzan Keçeci

Bir kadın için en önemli güzelliği saçlarıdır bence. Saçı güzel kadın o sabaha 1-0 önde ve moral dolu başlar. İlk yıkamada bile saçlarıma kattığı canlılık çok güzeldi. Sık yıkamadan dolayı rengi solan saçlarımı canlandırması ise beklemediğim bir güzellik oldu. Saç dökülmesini önlemede de başarılı bu ürünü saçlarını seven herkese tavsiye ederim...

Tüm Yorumları Göster  (57)
Ürün Özellikleri

Saç Dökülmesine Karşı Güçlü ve Etkin Bakım

Saç dökülmesi ile mücadele bazen zorlu bir maratona dönüşebilir. Bu maratona HC Doping ile bir adım önde başlayın... Bitiş çizgisine geldiğinizde saçlarınızdaki değişimi ve ne kadar güçlendiğini hissedeceksiniz... Üstelik hergün sadece 2 dakikanızı ayırarak. HC Doping'in procapil, follicusan, bitki özleri ve vitaminler içeren formülü, saçlarında dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan her yaş aralığındaki kadın ve erkek için uygundur.

HC Doping'in formülünde, saçlarınızın ihtiyacı olan doğadaki yararlı bileşenler mevcuttur. Ayrıca bir başka ürün kullanmanızı gerektirmeyecek ölçüde zengin içeriği, saçınız için uygun oranlarda formülize edilmiştir. Birçok saç bakım ürünün aksine HC Doping oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Saçta kalıntı veya kötü koku bırakmaz. Uyguladıktan sonra durulamaya veya yıkamaya gerek yoktur.

HC DOPING HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sıradan Şampuanları Unutun

HC Şampuan, bitki özleri, shea butter, phyto keratin, biotin, aminoasit, vitamin ve mineraller sayesinde saça zarar vermeden temizlemek ve besleyip güçlendirmek için geliştirilmiş özel bir şampuandır. Saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkenlere karşı direncini artırarak, çevresel faktörlere karşı sıradan şampuanlarla elde edemeyeceğiniz güçlü bir koruma kalkanı oluşturur. Saç derisini yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizler, saçların güçlenmesine ve koparak dökülmelerin engellenmesine yardımcı olur. HC Şampuan; olumlu etkileri in-vitro testler ve klinik çalışmalarla saptanmış bileşenlerin meydana getirdiği doğal ve oldukça zengin bir formüle sahiptir. Saç güzelliğinizi ucuz ve sentetik kimyasallar yerine, yüksek kalitede organik ya da bitkisel aktiflerle destekler. SLES, SLS, Paraben ve Formaldehit içermez.

HC ŞAMPUAN HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ